نمایشگاه عکس «میراث ما» در کرمانشاه افتتاح شد – نسل خرداد

نمایشگاه عکس «میراث ما» با موضوع معرفی جاذبه های گردشگری و تاریخی کشور و استان کرمانشاه در نگارخانه شهر افتتاح شد
علاقه مندان به بازدید از این نمایشگاه می توانند هر روز از ساعت 8 تا 20 به محل برپایی نمایشگاه واقع در چهار راه مطهری (جوانشیر سابق) نگارخانه شهر کرمانشاه مراجعه کنند.

« دنیای سفر » این نوشته را از « میراث آریا » آورده است. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری است.

جلیل بالایی مدیرکل میراث فرهنگی این استان عصر روز یکشنبه 30 اردیبهشت در حاشیه برگزاری این نمایشگاه اظهار کرد: در این نمایشگاه که به مناسبت هفته میراث فرهنگی برپا شده، تصاویری از میراث جهانی و ملی و نیز تصاویری از میراث فاخر کرمانشاه به نمایش درآمده است.

در نمایشگاه “میراث ما” جاذبه های طبیعی گردشگری، آثار و بناهای تاریخی و صنایع دستی کشور و استان در قالب 150 قطعه عکس به تصویر کشیده شده است.

نمایشگاه عکس «میراث ما» با موضوع معرفی جاذبه های گردشگری و تاریخی کشور و استان کرمانشاه در نگارخانه شهر افتتاح شد.

او با بیان اینکه عکس آثار برجسته تاریخی استان همچون بیستون، طاق بستان، عمارت خسرو و… نیز به نمایش درآمده، خاطرنشان کرد: نمایشگاه عکس میراث ما تا چهارم خرداد برپا خواهد بود.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه تصریح کرد: تخت جمشید، پاسارگاد، بازار تبریز، چغازنبیل، شهرباستانی شوش، مجموعه کاخ گلستان، باغ ایرانی، مسجد جامع اصفهان، منظر فرهنگی میمند و بم از جمله جاذبه های گردشگری و بناهای تاریخی کشور هستند که عکس آنها به نمایش درآمده است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *