پرداخت قرارداد کرانچار برعهده فدراسیون است + بازدید رایگان از موزه صنعتی در هفته هلال احمر – نسل خرداد

خبرگزاری مهر: شاهرخ شهنازی در پاسخ به این سئوال که آیا حضور زلاتکو کرانچار روی نیمکت تیم فوتبال امید ایران قطعی شده است؟ گفت: فدراسیون فوتبال دارد این موضوع را نهایی می کند
خبرگزاری مهر: شاهرخ شهنازی در پاسخ به این سئوال که آیا حضور زلاتکو کرانچار روی نیمکت تیم فوتبال امید ایران قطعی شده است؟ گفت: فدراسیون فوتبال دارد این موضوع را نهایی می کند.

وی در خصوص اینکه پرداخت هزینه قرارداد کرانچار بر عهده فدراسیون است یا کمیته المپیک؟ تصریح کرد: فدراسیون خودش پرداخت قرارداد کرانچار را پذیرفت. منابع بودجه ما محدود است و جای تشکر دارد که فدراسیون خودش این امر را قبول کرده است.

دبیر کمیته ملی المپیک درباره اینکه آیا مشخص است قرارداد چه زمانی امضا می شود؟ یادآور شد: تصور می کنم به زودی این قرارداد امضا شود. من روز گذشته هم از مسئولان فدراسیون در اینباره سئوال کردم و گفتند که قرارداد را امضا می کنند.

——————-

مدیر موزه های جمعیت هلال احمر گفت: به مناسبت هفته هلال احمر بازدید از موزه علی اکبر صنعتی از امروز به مدت یک هفته رایگان است

مدیر موزه های جمعیت هلال احمر گفت: به مناسبت هفته هلال احمر بازدید از موزه علی اکبر صنعتی از امروز به مدت یک هفته رایگان است.

وی به برگزاری کارگاه های آموزشی با موضوع «صلح» در موزه صنعتی و موزه و مرکز اسناد ملی جمعیت هلال احمر اشاره کرد و گفت: کارگاه آموزشی نخست با موضوع صلح در روز یکشنبه 16 اردیبهشت ماه توسط هنرمندان حرفه ای در عرصه نقاشی برگزار می شود و کارگاه آموزشی دوم هم روز چهارشنبه پذیرای هنرمندان در موزه و مرکز اسناد ملی جمعیت هلال احمر خواهد بود.

فرهاد علی اکبری اظهار کرد: به مناسبت هفته هلال احمر از 15 تا 21 اردیبهشت، بازدید از موزه علی اکبر صنعتی برای تمامی علاقه مندان رایگان است.

علی اکبری درباره افتتاح نمایشگاه در هفته هلال احمر نیز گفت: برگزاری نمایشگاهی در قالب طراحی با موضوع صلح، در دستور کار قرار دارد.

« دنیای سفر » این نوشته را از « ایسنا » آورده است. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری است.

موزه علی اکبر صنعتی در میدان امام خمینی (ره) است به مدت یک هفته از ساعت 9 صبح تا 15:30 پذیرای علاقه مندان است. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *